POEA2FB1V18W1X12
DigiKeys produktnummer
283-POEA2FB1V18W1X12TR-ND - Remsa och spole (TR)
283-POEA2FB1V18W1X12CT-ND - Remsbit (CT)
283-POEA2FB1V18W1X12DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
POEA2FB1V18W1X12
Beskrivning
XFMR POE 37UH SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Power over Ethernet (PoE) för SMPS-transformatorer 1500Vrms Isolering 250kHz Ytmontering
Kategori
Spänning - extra
12V
Tillverkare
Eaton - Electronics Division
Spänning - isolering
1500Vrms
Serie
Induktans @ frekvens
37µH vid 100kHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Frekvens
250kHz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillämpningar
Power over Ethernet (PoE)
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - primär
36-57V
Höjd - monterad (max)
0,690" (17,53mm)