MPIA4020V2-3R3-R
DigiKeys produktnummer
283-4730-2-ND - Remsa och spole (TR)
283-4730-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MPIA4020V2-3R3-R
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 3.3A 85 MOHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 3.3 A Max. 85mOhm 2-SMD, J-Lead
Likströmsresistans (DCR)
Max. 85mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
25MHz
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
2-SMD, J-Lead
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,195" x B 0,165" (4,95 x 4,20mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
4A