MPI4020V2-6R8-R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | MPI4020V2-6R8-R |
Beskrivning | FIXED IND 6.8UH 2.4A 175 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 21 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 6.8 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 2.4 A Max. 175mOhm Icke standard, 2 ledningar |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 2,5A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 175mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Trumkärna, trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Material - kärna | Inkapsling/låda Icke standard, 2 ledningar |
Induktans | Storlek/dimension L 0,160" x B 0,171" (4,06 x 4,35mm) |
Tolerans ±20% | Höjd - monterad (max) 0,079" (2,00mm) |