MPI2512V2-2R2-R
DigiKeys produktnummer
283-4817-2-ND - Remsa och spole (TR)
283-4817-1-ND - Remsbit (CT)
283-4817-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MPI2512V2-2R2-R
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 2.2A 87 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Induktor 2.2 A Max. 87mOhm 1008 (metrisk 2520)
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 87mOhm
Tillv.
Frekvens - självresonant
30MHz
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520)
Tolerans
±20%
Leverantörens enhetsförpackning
1008
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
3,5A
Höjd - monterad (max)
0,049" (1,25mm)