MLVC13V024C1050
DigiKeys produktnummer
283-MLVC13V024C1050TR-ND - Remsa och spole (TR)
283-MLVC13V024C1050CT-ND - Remsbit (CT)
283-MLVC13V024C1050DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MLVC13V024C1050
Beskrivning
VARISTOR 33V 300A 1210
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 V 300 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 1210 (metrisk 3225)
Kategori
Varistorspänning (max)
36.3 V
Tillverkare
Eaton - Electronics Division
Ström - stötpuls
300 A
Serie
Energi
1,5J
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1050 pF @ 1 MHz
Max AC-spänning
17 V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
24 V
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Varistorspänning (min)
29.7 V
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Varistorspänning (typisk)
33 V