LTA1VS16B-351-R
DigiKeys produktnummer
283-LTA1VS16B-351-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-LTA1VS16B-351-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-LTA1VS16B-351-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LTA1VS16B-351-R
Beskrivning
TRANSF ETHERNET LAN 350UH
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
350µH Pulstransformatorer 1CT:1CT Ytmontering
Kategori
Monteringstyp
Ytmontering
Tillverkare
Eaton - Electronics Division
Storlek/dimension
L 0,500" x B 0,280" (12,70 x 7,10mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Höjd - monterad (max)
0,252" (6,40mm)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Transformatortyp
LAN 10/100 Base-TX
Grad
Automotive
Induktans
350µH