LAN2VSOS24351C2
DigiKeys produktnummer
283-LAN2VSOS24351C2TR-ND - Remsa och spole (TR)
283-LAN2VSOS24351C2CT-ND - Remsbit (CT)
283-LAN2VSOS24351C2DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LAN2VSOS24351C2
Beskrivning
MOD TRANS LAN 1000B-T 1 PORT
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
350µH LAN 1000 Base-T Pulstransformatorer 1CT:1CT Ytmontering
Kategori
Induktans
350µH
Tillverkare
Eaton - Electronics Division
Varvförhållande - primär:sekundär
1CT:1CT
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,594" x B 0,280" (15,10 x 7,10mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,177" (4,50mm)
Transformatortyp
LAN 1000 Base-T
Arbetstemperatur
-40°C-85°C