HPAL1V1040-R30-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V1040-R30-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-HPAL1V1040-R30-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-HPAL1V1040-R30-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HPAL1V1040-R30-R
Beskrivning
FIXED IND 300NH 35A 1.1 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
300 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 35 A Max. 1,1mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
45A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 1,1mOhm
Digi-Reel®
Frekvens - självresonant
96MHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,453" x B 0,394" (11,50 x 10,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)