HPAL1V1040-R30-R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | HPAL1V1040-R30-R |
Beskrivning | FIXED IND 300NH 35A 1.1 MOHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 22 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 300 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 35 A Max. 1,1mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 45A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 1,1mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Frekvens - självresonant 96MHz |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Typ Formgjuten | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Material - kärna | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,453" x B 0,394" (11,50 x 10,00mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,157" (4,00mm) |