HPAL1V1040-3R3-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V1040-3R3-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-HPAL1V1040-3R3-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-HPAL1V1040-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HPAL1V1040-3R3-R
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 11A 11.8 MOHM
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 11 A Max. 11,8mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
16A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 11,8mOhm
Digi-Reel®
Frekvens - självresonant
20MHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,453" x B 0,394" (11,50 x 10,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)