HPAL1V0630-4R7-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V0630-4R7-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-HPAL1V0630-4R7-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-HPAL1V0630-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HPAL1V0630-4R7-R
Beskrivning
FIXED IND 4.7UH 6A 33 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
4.7 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 6 A Max. 33mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
9A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 33mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,260" (7,00 x 6,60mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)