HPAL1V0630-1R0-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V0630-1R0-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-HPAL1V0630-1R0-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-HPAL1V0630-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HPAL1V0630-1R0-R
Beskrivning
FIXED IND 1UH 12A 7.4 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 12 A Max. 7,4mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
15A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 7,4mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,260" (7,00 x 6,60mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)