HCM1A1104-1R5-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1A1104-1R5-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-HCM1A1104-1R5-RCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HCM1A1104-1R5-R
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 14A 4.2 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µH Avskärmad Induktor 14 A Max. 4,2mOhm Icke standard
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 4,2mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,453" x B 0,406" (11,50 x 10,30mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
17A