HCM1307-3R3-R är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 68
Datablad
3.3 µH Avskärmad Induktor 15 A Max. 4,5mOhm Icke standard