HCM1305-2R2-R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | HCM1305-2R2-R |
Beskrivning | FIXED IND 2.2UH 20A 5.29 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 19 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2.2 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 20 A Max. 5,29mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 32A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 5,29mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Trumkärna, trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Material - kärna | Inkapsling/låda Icke standard |
Induktans | Storlek/dimension L 0,524" x B 0,480" (13,30 x 12,20mm) |
Tolerans ±20% | Höjd - monterad (max) 0,197" (5,00mm) |