HCM1305-1R5-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1305-1R5-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-HCM1305-1R5-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-HCM1305-1R5-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HCM1305-1R5-R
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 23A 3.16 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 23 A Max. 3,16mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
48A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 3,16mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,524" x B 0,480" (13,30 x 12,20mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,197" (5,00mm)