HCM1104-1R5-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1104-1R5-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-HCM1104-1R5-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-HCM1104-1R5-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HCM1104-1R5-R
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 16A 4.2 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 16 A Max. 4,2mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
32A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 4,2mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Storlek/dimension
L 0,437" x B 0,394" (11,10 x 10,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)