HCM1104-100-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1104-100-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-HCM1104-100-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-HCM1104-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HCM1104-100-R
Beskrivning
FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 7.5 A Max. 30mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
8,5A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 30mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Storlek/dimension
L 0,437" x B 0,394" (11,10 x 10,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)