HCM1103-2R2-R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | HCM1103-2R2-R |
Beskrivning | FIXED IND 2.2UH 13A 9 MOHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 19 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2.2 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 13 A Max. 9mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 16A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 9mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Trumkärna, trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Material - kärna | Inkapsling/låda Icke standard |
Induktans | Storlek/dimension L 0,437" x B 0,394" (11,10 x 10,00mm) |
Tolerans ±20% | Höjd - monterad (max) 0,118" (3,00mm) |