HCM1103-2R2-R
DigiKeys produktnummer
283-4132-2-ND - Remsa och spole (TR)
283-4132-1-ND - Remsbit (CT)
283-4132-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HCM1103-2R2-R
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 13A 9 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 13 A Max. 9mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
16A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 9mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Storlek/dimension
L 0,437" x B 0,394" (11,10 x 10,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)