HCM1103-220-R
DigiKeys produktnummer
283-4135-2-ND - Remsa och spole (TR)
283-4135-1-ND - Remsbit (CT)
283-4135-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HCM1103-220-R
Beskrivning
FIXED IND 22UH 3A 99 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 3 A Max. 99mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
5A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 99mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Storlek/dimension
L 0,437" x B 0,394" (11,10 x 10,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)