HCM1103-1R0-R
DigiKeys produktnummer
283-4139-2-ND - Remsa och spole (TR)
283-4139-1-ND - Remsbit (CT)
283-4139-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HCM1103-1R0-R
Beskrivning
FIXED IND 1UH 15A 6 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 15 A Max. 6mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
21A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 6mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Storlek/dimension
L 0,437" x B 0,394" (11,10 x 10,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)