HCM0703-8R2-R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | HCM0703-8R2-R |
Beskrivning | FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 22 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 8.2 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 4 A Max. 68mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 7,5A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 68mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Trumkärna, trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Material - kärna | Inkapsling/låda Icke standard |
Induktans | Storlek/dimension L 0,280" x B 0,260" (7,10 x 6,60mm) |
Tolerans ±20% | Höjd - monterad (max) 0,118" (3,00mm) |