FP1007R6-R22-R
DigiKeys produktnummer
283-FP1007R6-R22-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-FP1007R6-R22-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-FP1007R6-R22-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FP1007R6-R22-R
Beskrivning
FIXED IND 220NH 61A 0.29 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 nH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 61 A 0,29mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
50A
Likströmsresistans (DCR)
0,29mOhm
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Storlek/dimension
L 0,413" x B 0,315" (10,50 x 8,00mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,276" (7,00mm)