FP1007R2-R22-R
DigiKeys produktnummer
283-FP1007R2-R22-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-FP1007R2-R22-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-FP1007R2-R22-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FP1007R2-R22-R
Beskrivning
FIXED IND 215NH 51A 0.48 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
215 nH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 51 A 0,48mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
50A
Likströmsresistans (DCR)
0,48mOhm
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Storlek/dimension
L 0,402" x B 0,307" (10,20 x 7,80mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,256" (6,50mm)