FP1007R1-R22-R
DigiKeys produktnummer
513-1629-2-ND - Remsa och spole (TR)
513-1629-1-ND - Remsbit (CT)
513-1629-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FP1007R1-R22-R
Beskrivning
FIXED IND 215NH 60A 0.29 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
215 nH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 60 A 0,29mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
50A
Tillv.
Skärmning
Oskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
0,29mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,402" x B 0,307" (10,20 x 7,80mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,276" (7,00mm)