DRA73-330-R
DigiKeys produktnummer
283-3612-2-ND - Remsa och spole (TR)
283-3612-1-ND - Remsbit (CT)
283-3612-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DRA73-330-R
Beskrivning
FIXED IND 33UH 1.25A 183 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 1.25 A 183mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRA73-330-R Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
183mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-165°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,299" x B 0,299" (7,60 x 7,60mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,140" (3,55mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,35A