DR73-330-R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | DR73-330-R |
Beskrivning | FIXED IND 33UH 1.31A 166 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 24 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 33 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 1.31 A 166mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DR73-330-R Modeller |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 1,35A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) 166mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Trumkärna, trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Material - kärna | Inkapsling/låda Icke standard |
Induktans | Storlek/dimension L 0,299" x B 0,299" (7,60 x 7,60mm) |
Tolerans ±20% | Höjd - monterad (max) 0,140" (3,55mm) |