DR127-820-R
DigiKeys produktnummer
513-1056-2-ND - Remsa och spole (TR)
513-1056-1-ND - Remsbit (CT)
513-1056-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DR127-820-R
Beskrivning
FIXED IND 82UH 2.09A 143 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
82 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 2.09 A 143mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DR127-820-R Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
4,06A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
143mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,492" x B 0,492" (12,50 x 12,50mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,315" (8,00mm)