BK/S500-V-50-R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
SCHURTER Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
50 mA 250 V AC DC-säkring Patron, glas Genomgående hål 5mm x 20mm (axiell)
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK/S500-V-50-R
DigiKeys produktnummer
283-BK/S500-V-50-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BK/S500-V-50-R
Beskrivning
FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Märkspänning - AC
250 V
Brytkapacitet @ märkspänning
35A
Smältning I²t
2.0E-4
Monteringstyp
Genomgående hål
Storlek/dimension
Diam. 0,218" x L 0,831" (5,54 x 21,10mm)
Säkringstyp
DC-kallresistans
17 Ohms