PDG23F0060TFFL
DigiKeys produktnummer
5730-PDG23F0060TFFL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PDG23F0060TFFL
Beskrivning
CIR BRKR THRM 60A 600VAC LVR
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termomagnetisk 60A 600 V AC 250 V DC Hävarm Chassimontering
Kategori
Strömklassning (Ampere)
60A
Märkspänning - AC
600 V
Serie
Märkspänning - DC
250 V