PDG21F0030TFFL
DigiKeys produktnummer
5730-PDG21F0030TFFL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PDG21F0030TFFL
Beskrivning
CIR BRKR THRM 30A 600VAC LVR
Tillverkarens standardleveranstid
2 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termomagnetisk 30A 600 V AC 125 V DC Hävarm Chassimontering
Kategori
Strömklassning (Ampere)
30A
Tillverkare
Eaton Electrical
Märkspänning - AC
600 V
Serie
Märkspänning - DC
125 V