Bilden för 9153935P0115 är inte tillgänglig
9153935P0115
DigiKeys produktnummer
4627-9153935P0115-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9153935P0115
Beskrivning
CBL ASSY 2.1MM JACK-PLG FLAT 3'
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kablage 2,1mm ID, 5,5mm YD Uttag till plugg, högervinklad Plant 3.00' (915.00mm)
Kategori
Stil
Uttag till plugg, högervinklad
Tillverkare
Ease Electronics
Längd
3.00' (915.00mm)
Serie
Kabeltyp
Plant
Förpackning
Påse
Skärmning
Oskärmad
Artikelstatus
Aktiv
Användning
Adapter, förlängning
Kontaktdonstyp
2,1mm ID, 5,5mm YD