REX12-TA2-107-DC24V-4A/4A
REX12-TA2-107-DC24V-4A/4A
REX12-T Electronic Circuit Protector
REX12-TA2-107-DC24V-4A/4A
DigiKeys produktnummer
302-1480-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
REX12-TA2-107-DC24V-4A/4A
Beskrivning
CIR BRKR 4A 24VDC PUSH TO RESET
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Solid State 4A AC 30 V DC Tryck för att återställa Hållare
EDA-/CAD-modeller
REX12-TA2-107-DC24V-4A/4A Modeller
Kategori
Strömklassning (Ampere)
4A
Märkspänning - DC
30 V