REX12-TA1-107-DC24V-10A
REX12-TA1-107-DC24V-10A
REX12-T Electronic Circuit Protector
REX12-TA1-107-DC24V-10A
DigiKeys produktnummer
302-1478-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
REX12-TA1-107-DC24V-10A
Beskrivning
CIR BRKR 10A 24VDC PUSH TO RESET
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Solid State 10A AC 30 V DC Tryck för att återställa Hållare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
REX12-TA1-107-DC24V-10A Modeller
Kategori
Strömklassning (Ampere)
10A
Tillverkare
E-T-A
Märkspänning - DC
30 V