483-G411-K1M1-A1S0Z-20A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
E-T-A
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
E-T-A
I lager: 0
Datablad
Datablad
Kretsbrytare Termisk 20A 115 V AC 28 V DC Dubbelverkande kolv Panelfäste
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
483-G411-K1M1-A1S0Z-20A
DigiKeys produktnummer
483-G411-K1M1-A1S0Z-20A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
483-G411-K1M1-A1S0Z-20A
Beskrivning
CIR BRKR THRM 20A 115VAC 28VDC
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Strömklassning (Ampere)
20A
Tillverkare
Märkspänning - AC
115 V
Serie
Märkspänning - DC
28 V