3120-N521-P7T1-W02D-10A
DigiKeys produktnummer
302-3120-N521-P7T1-W02D-10A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3120-N521-P7T1-W02D-10A
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 10A 415 V AC 50 V DC Vipp Panelfäste
Kategori
Strömklassning (Ampere)
10A
Märkspänning - AC
415 V
Serie
Märkspänning - DC
50 V