3120-N521-P7T1-W01D-20A
DigiKeys produktnummer
302-3120-N521-P7T1-W01D-20A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3120-N521-P7T1-W01D-20A
Beskrivning
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 20A 415 V AC 50 V DC Vipp Panelfäste
Kategori
Strömklassning (Ampere)
20A
Märkspänning - AC
415 V
Serie
Märkspänning - DC
50 V