3120-N324-P7T1-W19DG3-10A
DigiKeys produktnummer
302-1646-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3120-N324-P7T1-W19DG3-10A
Beskrivning
CIR BRKR THRM SWITCH 10A IP65
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 10A 415 V AC 50 V DC Vipp Panelfäste
Kategori
Märkspänning - AC
415 V
Märkspänning - DC
50 V
Serie
Styrdonstyp
Vipp
Förpackning
Box
Antal poler
2
Artikelstatus
Aktiv
Belysning
Grön
Monteringstyp
Panelfäste
Belysningsspänning (nominell)
115V
Brytartyp
Termisk
Godkännande myndighet
CSA C22,2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Strömklassning (Ampere)
10A