3120-N324-P7T1-W12LY4-10A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
E-T-A
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
E-T-A
I lager: 0
Datablad
3120-N Series Switch/Circuit Breaker Accessories
3120 Circuit breakers/switch combination: Fewer components, more functionality
3120-N324-P7T1-W12LY4-10A
DigiKeys produktnummer
302-3120-N324-P7T1-W12LY4-10A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3120-N324-P7T1-W12LY4-10A
Beskrivning
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 10A 415 V AC 50 V DC Vipp Panelfäste
Kategori
Märkspänning - AC
415 V
Tillverkare
Märkspänning - DC
50 V
Serie
Styrdonstyp
Vipp
Förpackning
Bulk
Antal poler
2
Artikelstatus
Aktiv
Belysning
White
Monteringstyp
Panelfäste
Belysningsspänning (nominell)
230V
Brytartyp
Termisk
Godkännande myndighet
CSA C22,2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Strömklassning (Ampere)
10A