3120-N324-P7T1-W12DY3-15A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
E-T-A
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
E-T-A
I lager: 0
Datablad
Kretsbrytare Termisk 15A 415 V AC 50 V DC Vipp Panelfäste
IP65 rated E-T-A 3120 rocker-actuated circuit breaker E-T-A
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
3120-N324-P7T1-W12DY3-15A
DigiKeys produktnummer
302-1639-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3120-N324-P7T1-W12DY3-15A
Beskrivning
CIR BRKR THRM SWITCH 15A IP65
Detaljerad beskrivning
Kategori
Märkspänning - AC
415 V
Tillverkare
Märkspänning - DC
50 V
Serie
Styrdonstyp
Vipp
Förpackning
Box
Antal poler
2
Artikelstatus
Aktiv
Belysning
White
Monteringstyp
Panelfäste
Belysningsspänning (nominell)
115V
Brytartyp
Termisk
Godkännande myndighet
CSA C22,2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Strömklassning (Ampere)
15A