3120-N311-P7T1-W01D-10A
DigiKeys produktnummer
302-3120-N311-P7T1-W01D-10A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3120-N311-P7T1-W01D-10A
Beskrivning
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termisk 10A 415 V AC 50 V DC Vipp Panelfäste
Kategori
Strömklassning (Ampere)
10A
Tillverkare
E-T-A
Märkspänning - AC
415 V
Serie
Märkspänning - DC
50 V