TL4100AF120QG
DigiKeys produktnummer
EG4963TR-ND - Remsa och spole (TR)
EG4963CT-ND - Remsbit (CT)
EG4963DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TL4100AF120QG
Beskrivning
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Taktila brytare SPST-NO Reglerat från sidan Kantmontering, högervinklad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TL4100AF120QG Modeller
Kategori
Styrdonslängd, högervinklad
2,00mm
Tillv.
Styrdonsorientering
Reglerat från sidan
Serie
Termineringstyp
Måsvinge
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontur
6,20mm x 2,50mm
Artikelstatus
Aktiv
Belysning
Icke-belyst
Krets
SPST-NO
Operativ styrka
120gf
Brytarfunktion
Av-Mom
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 12VDC
Brytarrörelse
0,15mm