TL3340AF160QG
TL3340AF160QG
What Switch do You Need?
TL3340AF160QG
DigiKeys produktnummer
EG4627TR-ND - Remsa och spole (TR)
EG4627CT-ND - Remsbit (CT)
EG4627DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TL3340AF160QG
Beskrivning
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Taktila brytare SPST-NO Reglerat från sidan Ytmontering, högervinklad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TL3340AF160QG Modeller
Kategori
Styrdonsorientering
Reglerat från sidan
Tillv.
Termineringstyp
Måsvinge
Serie
Kontur
4,00mm x 3,30mm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Belysning
Icke-belyst
Artikelstatus
Aktiv
Operativ styrka
160gf
Krets
SPST-NO
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Brytarfunktion
Av-Mom
Styrdonsmaterial
Polyftalamid (PPA)
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 12VDC
Brytarrörelse
0,20mm
Styrdonstyp
Standard
Mekanisk livslängd
100 000 cykler
Monteringstyp
Basproduktens nummer
Styrdonslängd, högervinklad
3,40mm