TL3145AF350QJ
DigiKeys produktnummer
141-TL3145AF350QJTR-ND - Remsa och spole (TR)
141-TL3145AF350QJCT-ND - Remsbit (CT)
141-TL3145AF350QJDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TL3145AF350QJ
Beskrivning
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Taktila brytare SPST-NO Reglerat från ovan Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TL3145AF350QJ Modeller
Kategori
Styrdonsorientering
Reglerat från ovan
Tillv.
Termineringstyp
J ledare
Serie
Kontur
6,45mm x 6,45mm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Belysning
Icke-belyst
Artikelstatus
Aktiv
Operativ styrka
350gf
Krets
SPST-NO
Ingångsskydd
IP67 - dammtät, vattentät
Brytarfunktion
Av-Mom
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 12VDC
Brytarrörelse
0,15mm
Styrdonstyp
Standard
Mekanisk livslängd
3 000 000 cykler
Monteringstyp
Basproduktens nummer
Styrdonets höjd från kretskort, vertikalt
3,50mm