TL2230EEF100
DigiKeys produktnummer
EG6030-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TL2230EEF100
Beskrivning
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 30V
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Tryckknappsbrytare DPDT Standard Genomgående hål
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TL2230EEF100 Modeller
Kategori
Brytarfunktion
På-På
Tillv.
Strömklassning (Ampere)
100mA (DC)
Serie
Märkspänning - DC
30 V