KAP1102VT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
CIT Relay and Switch
I lager: 0
Datablad
Additional Requirements for Selecting a Switch
How Many Poles do you need?
How Does the Switch Attach to your Product
KAP1102VT
DigiKeys produktnummer
KAP1102VT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KAP1102VT
Beskrivning
SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
DIP-brytare SPST 2 positioner Genomgående hål, högervinklad Piano-typ Ställdon 25mA 24VDC
Kategori
Höjd över kort
0,402" (10,20mm)
Tillverkare
E-Switch
Monteringstyp
Genomgående hål, högervinklad
Serie
Termineringstyp
PC-stift
Förpackning
Rör
Stigning
0,100" (2,54mm), full
Artikelstatus
Aktiv
Tvättbar
Ja
Krets
SPST
Egenskaper
Bandtätning
Antal positioner
2
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
25mA
Stommaterial
Polybutylentereftalat (PBT) (glasfylld)
Spänningsvärde
24VDC
Längd
0,261" (6,63mm)