800AC2BLKCAP
DigiKeys produktnummer
800AC2BLKCAP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
800AC2BLKCAP
Beskrivning
SWITCH CAP PUSHBUTTON BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Runt Tryckknapp Strömbrytarkåpa Svart Snäppassning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
800AC2BLKCAP Modeller
Kategori
Färg
Svart
Tillverkare
E-Switch
Belysning
Icke-belyst
Serie
För användning med/relaterade produkter
800A-serien
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Snäppassning
Artikelstatus
Aktiv
Storlek
Diam. 7,45mm x H 3,50mm