D52QD2M4IA-TRAY
DigiKeys produktnummer
1094-1023-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D52QD2M4IA-TRAY
Beskrivning
RF TXRX MOD ISM > 1GHZ TRACE SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Allmän ISM > 1GHz ANT™ RF- sändtagarmoduler 2,4GHz Integrerad (trace) Ytmontering
Kategori
Seriegränssnitt
I2C, SPI, UART
Tillv.
Antenntyp
Integrerad (trace)
Förpackning
Tråg
Använd IC / komponent
nRF52832
Artikelstatus
Aktiv
Minnesstorlek
512kB Flash, 64kB RAM
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Spänning - källa
1,7V-3,6V
RF-familj/standard
Allmän ISM > 1GHz
Ström - mottagande
16mA
Protokoll
Ström - sändande
16mA
Frekvens
2,4GHz
Monteringstyp
Ytmontering
Datahastighet
60kbps
Arbetstemperatur
-40°C-85°C