DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Alpha Wire
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Alpha Wire
I lager: 0
I lager: 358
Datablad
I lager: 16
3M
I lager: 502
3M
I lager: 277
TE Connectivity Raychem Cable Protection
TE Connectivity
I lager: 19
I lager: 160
Bilden för DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT är inte tillgänglig
DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT
DigiKeys produktnummer
4836-DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT
Beskrivning
HEAT SHRINK TUBING, DIESEL RESIS
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,250" (6,35mm) 2 till 1 Svart 250,0' (76,2m)
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,025" (0,64mm)
Tillv.
Material
Förpackning
Spole
Egenskaper
Nötningsbeständig, bränslebeständig, oljebeständig
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Typ
Arbetstemperatur
-75°C-150°C
Krympningsförhållande
Krymptemperatur
135°C
Längd
250,0' (76,2m)
Hållbarhetstid
120 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,250" (6,35mm)
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Innerdiameter - efter krympning
0,125" (3,18mm)